HİNDİSTAN CEVİZİ FİLMİ İZLE

 

 

 

HİNDİSTAN CEVİZİ FİLM BİLGİLERİ

Bu film toplam 1 kez izlenmiş Filme Puan Verin  
(38%) (38%) (25%)
8 Oy

hindistan cevizi HİNDİSTAN CEVİZİ

HİNDİSTAN CEVİZİ filmini izle, zeki müren filmleri, zeki müren filmi izle, yeşilçam filmleri, yeşilçam filmi izle

Oyuncular: Zeki Müren, Sadri Alışık, Filiz Akın

Zeki (Zeki Müren) ve Osman (Sadri Alışık) uluslararası bir gemide çalışmaktadır. Yurt dışında bir ülkede yabancı şarkıcı kız (Filiz Akın) için karıştıkları kavga nedeniyle gemilerini kaçırırlar. Kız kaçak bindikleri gemide de peşlerine takılır. Zeki, kıza hindistan cevizi lakabını takar. Başlangıçta sert davransa da ona aşık olmuştur. Fakat kızı tanımamaktadır. Asıl adı Azize olan kız, bir mektup bırakıp kaybolduğunda Osman da kendi benzer hikayesini Zeki ile paylaşır. Mücadeleye karar veren ikiliyi hareketli bir aşk macerası beklemektedir.

Yorumda film sonundan bahsedilmez. Küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini izleyicilerimize önemle hatırlatırız !! (Açılmayan filmleri belirtmeniz durumunda en kısa zamanda güncellenmektedir)
ilginize Teşekkür Ederiz
HİNDİSTAN CEVİZİ Hakkında Yorumlar


 sinemadafilmizle.com | copyright © 2014 | Tüm hakları saklıdır

Reklam & İletişim

Sinema İzle | Film İzle Seyret | Film Seyret | Bedava Film İzle | Online Film İzle

Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, iki iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır
Sitemizde +18 içerikli film yoktur

film izle